''Babanın Libidosu Çok Yüksek İdo''

''Babanın Libidosu Çok Yüksek İdo''

Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu eskiden aşk yaşadığı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses oldu. Avşar, İdo'ya babasının libidosunun çok yüksek olduğunu söyleyerek İbrahim Tatlıses'in çapkınlıklarını haklı bulduğunu söyledi.

Kısa bir süre önce yeni bir albüm çıkaran İdo Tatlıses, Hülya Avşar'ın programına konuk oldu. Hülya Avşar’ın sorularına içtenlikle yanıt veren İdo, ablası Dilan Çıtak'ın yıllar sonra ortaya çıkmasıyla ilgili olarak da konuştu.

Dilan Çıtak’la ilk tanıştıklarında hiç yabancılık olmadığını ve 40 yıldır tanışıyormuşlar gibi olduğunu belirten İdo, iyi ki de tanıştıklarını ve kendisi için her şeyden önemli olanın annesi ve babası olduğunu ifade etti.

Kardeşleriyle alakalı bir sorunu olmadığını belirten ido Tatlıses, bildiği kadarıyla 7 kardeşi olduğunu ve bunu aralarında da şaka yollu söylediklerini belirtti.

İdo Tatlıses, 7 kardeş arasında miras tartışmasının çıkıp çıkmayacağı sorusuna ise babasına bir kâğıda imza atıp, parasını istemediğime dair anlaşma teklif ettiğini ancak, aralarında sorun olmasını istemediğini öğrendiğini açıkladı.

Programın sunucusu Hülya Avşar 1985’te aşk yaşadığı İbrahim Tatlıses’in oğluna babasıyla ilgili şaşırtan bir de açıklamada bulundu. Babası gibi adam tanımadığını ve çapkın olmasına hak verdiğini dile getiren Avşar kızı, kadınların peşinde olduğunu ve babasının libidosunun çok fazla olduğunu söyleyerek, çapkınlığının da işte bu yüzden olduğunu belirtti.

magazincafe


____________Habere Yorum Yaz_____________

Yorum yaz


Sizin Yorumunuz:

Yorum Yaz

R e k L a m