Ertuğrul, Aslıhan ile evleniyor mu?

Ertuğrul, Aslıhan ile evleniyor mu?

Diriliş Ertuğrul dizisi dün akşam ekrana gelen son bölümünde, Aslıhan’ı Ertuğrul’la evlendirmeyi amaçlayan Candar Bey, gelişen hadiselerden sonra hangi karara varacak? sorusu merak konusu oldu. Heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul 71. yeni bölüm fragmanı ise dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlandı.

Diriliş Ertuğrul 71. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hanlı Pazarı fetheden Ertuğrul, yeni bölümde Sadettin Köpek ile mücadele edecektir. Candar Bey ise oğlu Ural ile ilgili yeni gerçeklerle yüzleşecektir. Aslıhan’ı Ertuğrul’la evlendirmeyi amaçlayan Candar Bey, gelişen hadiselerden sonra hangi karara varacak? Hepsi ve dahası Diriliş Ertuğrul 71. yeni bölümde yanıt bulacak. İşte Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

Tekden Film’in üstlendiği, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç'in paylaştığı Diriliş Ertuğrul 71. bölümü ile 28 Aralık Çarşamba akşamı TRT1'de.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 71. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 70. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Şüphesiz Allah Sana Fethi Vadetti…
Simon, Turgut’un sadakatini kullanarak Ertuğrul’u zehirlemiş, ancak Ertuğrul bu suikasttan kurtulmayı başarmıştı. Bu suikast girişimini kendi lehine kullanarak Hanlı Pazar’ı basmaya karar veren Ertuğrul Bey, bu baskında başarılı olup Hanlı Pazar’ı fethedebilecek mi? Kayıların baskın yapacağından haberdar olan Simon, Ertuğrul’a rağmen Turgut’tan ve tüm Kayılardan Maria’nın intikamını alabilecek mi?
 
Akıl İle Gönlün Mücadelesi…
Ertuğrul Bey’in sırrını saklamak zorunda olan Halime, Hayme Ana’nın Ertuğrul için döktüğü gözyaşları karşısında zor anlar yaşamaktadır. Hayme Ana’nın gözyaşları ve Ertuğrul’un planı arasında sıkışıp kalan Halime, Ertuğrul Bey’in sırrını koruyabilecek mi? Bunun yanında öldü zannedilen Ertuğrul Bey’i yeniden karşısında gören Kayıların tepkisi ne olacak?
 
Gerçek Gözyaşlarına Karışan Timsah Gözyaşları…
Ertuğrul Bey içi yaş döken tek oba Kayı Obası değildir. Çavdar Obası da Ertuğrul’un beklenmedik ölümünün yasını tutmaktadır. Ancak Kayıların bu zor durumundan dahi faydalanmayı amaçlayan Ural hangi stratejinin peşindedir? Tam da Aslıhan’ı Ertuğrul’la evlendirmeyi amaçlayan Candar Bey, gelişen hadiselerden sonra hangi karara varacak? Bütün bunlar yaşanırken Toktamış ve Ertuğrul’un zehirlenmelerindeki benzerliğin peşini bırakmayan Aliyar, ağabeyi Ural’ın izine ulaşabilecek mi? sorusu Diriliş Ertuğrul'un 70. son bölümünde yanıt buldu.

milliyet


____________Habere Yorum Yaz_____________

Yorum yaz


Sizin Yorumunuz:

Yorum Yaz

R e k L a m