Minik Kalpler İçerde

Minik Kalpler İçerde

Minik Kalplerle Elele Derneği’yle birlikte gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi bünyesinde Tekirdağ'da yapılacak MİKA-DER İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi'nin yapımına destek olmak için örnek bir etkinliğe imzasını atmaya hazırlanıyor.

Minik Kalpler İçerde

Anlamlı proje için kalplerini koyan İçerde ekibi, farkındalık yaratıp destek sağlamak amacıyla 13 Mayıs Cumartesi saat 18.00'de Beşiktaş Belediyesi Çilekli Spor Tesisleri'nde dostluk maçına çıkmaya hazırlanıyor. İlgiyle izlenen ‘İçerde’ dizisinin oyuncularının dostluk maçında ise keyifle mücadele edeceği ekip ise Ağrı Kız Futbol Takımı olacak.

Pazartesi akşamlarının izlenme rekoru kıran dizisi ‘İçerde’, Minik Kalplerle Elele Derneği'yle Tekirdağ'da çocuklar için yapılacak olan spor ve rehabilitasyon merkezi için bağış toplayabilmek için örnek bir sosyal sorumluluk projesine imzasını atmaya hazırlanıyor. Sosyal sorumluluk projesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Minik Kalplerle El Ele Derneği, Tekirdağ Valiliği, Show TV ve Ay Yapım işbirliğiyle gerçekleşiyor.

‘İçerde’ dizisinde rol alan oyuncular, Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Ağrı Kız Futbol takımı ve BJK Genç Kız Futbol Takımı arasında geçecek keyifli mücadeleyi, izlemek için Biletix'ten bilet alabilirler. Beşiktaş Belediyesi Çilekli Spor Tesisleri'nde düzenlenecek olan etkinlikten elde edilecek olan gelir ise,Tekirdağ Mika-Der İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi'ne bağışlanacak.

magazincafe


____________Habere Yorum Yaz_____________

Yorum yaz


Sizin Yorumunuz:

Yorum Yaz

R e k L a m