Ucuz estetik öldürdü

Ucuz estetik öldürdü

22 yaşındaki manken ucuz yağ aldırma operasyonundan bir gün sonra kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti, doktoru mankenin babasına haber verdikten sonra ortadan kayboldu.
Guametalalı otoriteriler, liposuction yaptırdıktan sonra ölen genç mankenin ölümünü araştırıyor. Daily Mail'in haberine göre Melanie Montenegro isimli 22 yaşındaki manken, yağ aldırma operasyonu için Ekvador'un en büyük şehirlerinden birine gitti. Melanie ertesi gün kalp krizi geçirip hayatını kaybederken Felipe isimli doktoru ortadan kayboldu.
Ucuz estetik öldürdü
Melanie'nin babasını arayıp öldüğünü haber veren doktor, genç kadının ameliyatta kullanılan ilaçlardan birine alerjik reaksiyon gösterdiğini söyledi. Kızının ameliyat için Ekvador'a gittiğinden haberi olmayan baba, Melanie'nin ucuz estetik fırsatları sunan televizyon reklamlarından etkilendiğini söyledi.
Ucuz estetik öldürdü
3 yaşında bir kızı olan Melanie, ülkesinde az bilinen bir ünlüydü. YouTube'da yayınlanan bir romantik komedide oynuyordu. Ölümü, internet kullanıcılarını şoke etti ve ülkede büyük ses getirdi. Polis hala doktoru arıyor.
Ucuz estetik öldürdü
Ucuz estetik öldürdü
milliyet
 
 


____________Habere Yorum Yaz_____________

Yorum yaz


Sizin Yorumunuz:

Yorum Yaz

R e k L a m