Yılın Adamları Belli Oldu

Yılın Adamları Belli Oldu

Sanat camiası ve sanatseverler tarafından büyük bir merakla beklenen GQ Men of the Year Ödül Töreni nihayet gerçekleşti.

Sanat camiası ve sanatseverler tarafından bir süredir büyük bir heyecanla beklenen GQ Men of the Year Ödül Töreni nihayet gerçekleşti.

Yılın adamları ve yılın kadını ödüllerinin sahiplerini bulduğu geceye 'Yılın Konuşulan Adamı' seçilen Barış Arduç'un konuşması damgasını vurdu. Oldukça kısa bir konuşma yapmayı tercih eden Arduç, her sene içinde 'barış' olan şeylerin konuşulması temennisinde bulundu.

Simge Fıstıkoğlu ile Cem Yılmaz'ın sunuculuğunu üstlendiği gecede 'En İyi Aktör' seçilen Kıvanç Tatlıtuğ'un ödülünü Yılmaz Erdoğan verirken; 'En Sevilen Televizyon Karakteri' ise 'O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda oturan Gökhan Özoğuz seçildi.

'Yılın Uluslararası Starı' seçilen Mert Alaş'ın, New York'ta çalışmakta olduğu için çektiği bir video aracılığıyla katılım gösterebildiği gecede ödülünü yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy teslim aldı.

'En Başarılı Sporcu' ödülüne Wesley Sneijder layık görülürken; 'Yılın Sıra Dışı Başarısı' olarak 'Oyunda Kal Projesi' ile İbrahim Kutluay ödül aldı.

'Anne' dizisinde sergilediği performansıyla büyük beğeni toplayan Cansu Dere ise 'Yılın Kadını' ödülünü Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen elinden teslim aldı.

magazincafe


____________Habere Yorum Yaz_____________

Yorum yaz


Sizin Yorumunuz:

Yorum Yaz

R e k L a m